HP search
HP logo

60 اینچ های سری z6000

نمایندگی پلاتر اچ پی
60 اینچ های HP. | با توجه به نحوه ی عملکرد و فروش پلاتر های اچ پی در ایران . نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش اچ پی تصمیم دارد تا با ارائه محصولات خود به صورت رسمی قدمی مثبت در زمینه ی ...
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:
Rate this post

60 اینچ های HP. | با توجه به نحوه ی عملکرد و فروش پلاتر های اچ پی در ایران . نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش اچ پی تصمیم دارد تا با ارائه محصولات خود به صورت رسمی قدمی مثبت در زمینه ی ماشین های اداری در ابعاد لارج فورمت برداشته و همچنین با ارائه ی محصولات خود در نمایندگی های فروش همراه شوید.

 

60 اینچ های HP

پلاتر سری 6000. اچ پی از سری چاپگر های سایز بزرگ اچ‌پی می باشد که قابلیت های متفاوتی را در زمینه ی چاپ به دست کاربران ارائه می دهند. این دستگاه با توجه به قابلیت های ویژه ای توسط کمپانی مبدا روی آن گذاشته شده است قابلیت هایی را به ما در فضای اداری ، کارگاهی و سازمانی ارائه می دهند. نوع تکنولوژی چاپ این دستگاه ها به صورت جوهر افشان می باشد که کیفیت را در اسناد ما افزایش می دهند.
سایز این سری از پلاتر های اچ‌پی توسط نمایندگی 1.52 متر می باشد. در مقایسه با سری های قبلی این پلاتر و ابعاد 60 اینچ ، این حجم از سایز مدل گزینه ی مناسبی برای فضا های متفاوت می باشد. حافظه ی 64GB. حجمی است که کمپانی اچ‌پی در این دستگاه بکار برده. این مقدار از حافظه در پلاتر های اچ‌پی به ما کمک می کند تا بتوانیم فایل های مورد نظر خود را در سیستم این دستگاه بارگذاری و ذخیره کنیم.

 

 

 

60 اینچ های HP

 

 

 

 

 

HP 60″ plotters

کاربرد پلاتر های اچ پی در صنعت چاپ و امورات وابسته به آن بسیار مهم و اساسی می باشد. یکی از دلایلی که کاربران به سمت این سری از دستگاه ها کشیده می شوند کیفیت خروجی اسناد در پلاترها می باشد. در کنار حافظه ی 64 گیگابایتی این سری از پلاتر های اچ پی دارای یک حافظه ی داخلی 500 گیگابایتی می باشد. این حافظه صرفا در جهت پردازنده و ذخیره ی اسناد روزمره ی کاربران به صورت موقت طراحی و به کار رفته است. قطعات مصرفی پلاتر 60. اینچ اچ پی در 8. رنگ خلاصه شده تا کاربران بتوانند با توجه به رنگ های موجود خود ، ترکیبات مورد نظر کاربران را بدست آورد.

کیفیت اصلی ترین بحث در ارتباط با چاپ و ماشین های چاپگر می باشد. در نظر داشته باشید که دستگاه های بزرگی چون پلاتر های 60 اینچ علاوه بر این که سرعت بالایی در چاپ دارند .‌کیفیت مطلوبی را هم به کاربران ارائه می دهند.‌ کیفیت سری 6000. اچ پی از سوی کمپانی 1200*2400. نقطه در اینچ محاسبه شده است. این کیفیت مطلوب به ما این امکان را می دهد تا بتوانیم اسنادمان را با کیفیت دلخواه چاپ نماییم. وزن تقریبی این دستگاه حدود 190. کیلوگرم می باشد .

 

 

 

hp designjet 60 inch

 

 

 

 

واحد فروش پلاتر اچ پی

پس از دریافت گزارش های زیادی که از سوی شما کاربران در جهت تامین و تهیه ی پلاتر های اچ پی داشتیم. تصمیم گرفتیم تا واحد های مجاز و مربوطه ی این محصولات را خدمت شما کاربران گرامی معرفی نموده و از این نظر کار شما مصرف کنندگان و خریداران محترم را آسان نماییم. در نظر داشته باشید که پلاتر های اچ پی در دسته بندی متفاوتی در زمینه ی چاپ تقسیم شده اند .

از این رو تهیه و دریافت این دستگاه ها بسیار آسان شده است. در نظر داشته باشید که نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش پلاتر های اچ پی ، در نظر دارد تا جهت کسب رضایت کاربران خود تمامی دستگاه های چاپگر لارج فرمت را به صورت شرکتی از سوی کمپانی اچ پی به کاربران عرضه نماید. شما می توانید  جهت خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما همراه شوید. همچنین پس از تماس با واحد مربوطه می توانید نزدیک ترین نمایندگی را به محب کار و یا منزل خود پیدا نموده و از خدمات آن بهرمند شوید.

🔔 اولین نفر باشید!!!
بدون نگرانی و محدودیتی سوال خود را بپرسید...
The comments are closed.