HP search
HP logo

44 اینچ جدید HP T1100

نمایندگی پلاتر اچ پی
44 اینچ جدید HP T1100 ، در این پست تصمیم داریم. تا در ارتباط اب نسل جدید پلاتر های اچ پی بررسی های لازم را انجام داده. و سپس با توجه به شرایط و مشخصات  این دستگاه را در جایگاه مقایسه قرار دهیم. جهت کسب ...
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:
Rate this post

44 اینچ جدید HP T1100 ، در این پست تصمیم داریم. تا در ارتباط اب نسل جدید پلاتر های اچ پی بررسی های لازم را انجام داده. و سپس با توجه به شرایط و مشخصات  این دستگاه را در جایگاه مقایسه قرار دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با نسل جدید پلاتر های اچ پی می توانید با مراجعه به بخش دیزاین جت های وب سایت رسمی اچ پی در ارتباط با تمامی محصولات و پلاتر های اچ پی در ابعاد متفاوت اطلاعات کامل را بدست آورید.

 

44 اینچ جدید

پلاتر 44 اینچ اچ پی .این سری از پلاتر ها در اندازه ی میان رده و تقریبا بزرگ اچ پی قرار گرفته اند. یکی از محبوب ترین پلاتر های اچ پی در سایز 44 اینچ که تقریبا می توان گفت رقیب سرسخت 1100 می باشد . اچ پی دیزاین جت T795 است. در ارتباط با مشحصات فنی و بررسی این سری از پلاتر های اچ پی توضیحاتی را در گزارش های اخیر منتشر کردیم که در ادامه لینک آن را برای آشنایی بیشتر برای شما در متن قرار می دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با پلاتر مدل HP T795 وارد لینک شوید.

پلاتر های 44 اینچ ، همانطور که می دانید پلاتر های اچ پی بنا به نوع ساخت خود در دسته بندی های متفاوتی در ابعاد قرار می گیرند . به طور مثال می توانیم به پلاتر 510 اشاره کنیم که در دسته چاپگر های عریض 24 اینچ قرار گرفته اند . یا پلاتر Z6800 اچ پی در ابعاد 60 اینچ . به طور کلی هدف از اشاره کردن به این دستگاه ها تنها جهت آشنایی بیشتر با دسته بندی پلاتر های اچ پی می باشد. کمپانی اچ پی در جهت کسب رضایت کاربران خود پلاتر ها را از کوچکترین تا بزرگترین سایز دسته بندی کرده است.

 

44 اینچ جدید

44 اینچ جدید

 

Postscript

اچ پی Postscript  در این بخش با همراهی کارشناسان ما می توانید نتایج مثبتی در زمینه ی اطلاعات مربوط به پرینتر های عریض اچ پی بگیرید. تجربه ی سرعت بالا ، چاپ سریع ، کیفیت بینظیر را با پلاتر های فورمت بزرگ اچ پی تجربه کنید. خروجی CAD و GIS با کیفیت بالا باعث شده. تا کاربران در نتایج چاپ خود به مراتبط احساس بهتری.داشته و همچنین به نتایج با بازده ی بهتری دست پیدا کنند. معماران، طراحان، مهندسان و متخصصانی که به دنبال چاپگر سریع و قابل اعتماد با فرمت بزرگ طراحی شده برای استفاده در تیم کاری هستند . می توانند با انتخاب HP T1100 در سبد خرید خود تمامی فرآیند چاپ خود را به این سری از پلاتر ها بسپارند.

 

Postscript

44 اینچ جدید

 

سری پرینتر HP Designjet T1100 گزینه ی مناسبی برای تولید پروژه های CAD و GIS با کیفیت بالا، نقشه های فنی، پوسترها  و سایر نقش ها به حساب می آید. همچنین با قابلیت های کاربردی خود گزینه ی ایده آلی در نوع کاربری اداری سازمانی می باشد. مشتریان خود را با چاپ هایی که سطح جدیدی از دقت و جزئیات دارند با جوهرهای HP Vivera تحت تأثیر قرار دهید.  در بخش بعدی توضیحات بیشتری را در این زمینه ارائه خواهیم کرد.

 

 

 

کارتریج پلاتر T1100

پلاتر اچ پی T1100 در مجموعه ی چاپگر هایی جوهرافشان مشکی قرار دارد. لازم به ذکر است که 1100 دارای سه کارتریج به رنگ سیاه است که توانایی بالای را در چاپ به کاربران خود ارائه می دهد. با مجموعه جوهر HP Three-black به جزئیات دقیق، رنگ های سخت و خاکستری خنثی واقعی دست یابید. شما می توانید کیفیت اسنادتان را در تکنولوژی سیاه و سفید به حداکثر برسانید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با برد پلاتر اچ پی ، وارد صفحه ی مورد نظر شوید.

 

کارتریج پلاتر T1100

44 اینچ جدید

 

دقت خط بهبود یافته را دریافت کنید . حداقل 0.0423 میلی متر عرض خط و متن واضح به عنوان طراحی جدید هد چاپ HP باعث می شود تا قطرات کوچکتر به طور دقیق قرار بگیرند. قابلیت دقت رنگ در پلاتر های اچ پی باعث می شود. تا این دستگاه با پرکردن رنگ در ناحیه صاف، با عمق دادن بیشتر و تضادهای ظریف .توانایی بالایی در ایجاد رنگ های زنده، جیغ تا ملایم را داشته باشد. جوهر مصرفی اچ پی در این سری از پلاتر های اچ پی قابلیت های بسیاری را به شما کاربران گرامی ارائه می دهد.

 

مشخصات فنی اچ پی T1100

اچ پی دیزاین جت T1100 به عنوان یک چاپگر جوهرافشان ، در دسته چاپگر های عرض حرفه ای برای انجام کار های اداری و سازمانی به حساب می آید. پروژه های خود را بدون کاهش کیفیت چاپ دقیق تا 3 برابر سریعتر با صفحه A1 در حداکثر 35 ثانیه چاپ کنید. در این بخش دریافتیم که عملکرد سری 1100 به عنوان یک چاپگر، خیلی سریع عملکرد خود را به نمایش در میاورد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما همراه باشید. شما می توانید برای آشنایی بیشتر در ارتباط با پلاتر های اچ پی از صفحه ی نخست وارد دسته بندی پلاتر ها در دسته های و اینچ ها متفاوت شوید.

🔔 اولین نفر باشید!!!
بدون نگرانی و محدودیتی سوال خود را بپرسید...
The comments are closed.