HP search
HP logo

پلاتر Designjet HP T770

نمایندگی پلاتر اچ پی
پلاتر Designjet HP T770  |  تمامی افرادی که در زمینه ی چاپ در ابعاد بزرگ و مشاغل مربوطه ، فعالیت می کنند . با مشخصات و توانایی های HP 770 آشنا می باشند. این پلاتر به عنوان یکی از پرچمداران ، دیزاین جت ها در ...
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:
Rate this post

پلاتر Designjet HP T770  |  تمامی افرادی که در زمینه ی چاپ در ابعاد بزرگ و مشاغل مربوطه ، فعالیت می کنند . با مشخصات و توانایی های HP 770 آشنا می باشند. این پلاتر به عنوان یکی از پرچمداران ، دیزاین جت ها در سایز 42 می باشد که از کیفیت و سرعت مطلوب و مناسبی برخوردار می باشد. ما در این پست تصمیم داریم تا نسبت به مشخصات و بررسی این دستگاه ، اطلاعات لازم را کسب نموده و سپس با توجه به اطلاعات مورد نظر ، شما کاربران گرامی را نسبت به مشخصات این دستگاه آگاه نماییم. بات ما در ادامه همراه باشید.

 

پلاتر T770

پلاتری در سایز 42 اینچ که نام کمپانی اچ پی را یدک می کشد. مزایا و معایب زیادی را نسبت به این دستگاه اختصاص می دهند . اما آیا T770 مدل محبوب در دسته 42 اینچ ها می باشد؟. سایز 42 اینچ ، دسته ایست که پلاتر های محبوبی در این دسته قرار گرفته است. بدون شک HP Designjet سری T770 یکی از محبوب ترین آنها به حساب می آید . زیرا که این دستگاه با توانایی های خود ، خیلی آسان می تواند تمامی امورات کاربران را در زمینه ی چاپ در سایز بزرگ فراهم سازد. همچنین شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با خرید و یا تعمیر برد پلاتر اچ پی وارد صفحه ی مورد نظر شوید.

 

 

پلاتر T770

 

 

از سری مشخصات این دستگاه 42 اینچ می توان به .:  کیفیت چاپ بالا ، سرعت مناسب و وزن تقریبا سبک تر نسبت به سایر پلاتر های هم رده اشاره داشت. همانطور که گفته شد HP T770 در دسته چاپگر های 42 اینچ قرار گرفته است. این دستگاه توانایی چاپ رسانه ی رنگی ، 42 متر مکعب و رسانه ی مشکی 41 متر مکعب در ساعت را دارد. از نظر سرعت در مقیاس و رده ی خود دستگاهی استاندارد به حساب می آید. HP T770 اجازه ی استفاده بروی رسانه های متفاوتی چون کاغذها ی مختلف و رول های متنوع را به شما می دهد. به طور کلی این دستگاه با عرض 107 سانتی متر ، توانایی های هوشمندی در چاپ دارد.

 

نمایندگی دیزاین جت های اچ پی

پیش از اینکه به سراغ سایر مشخصات فنی این دستگاه برویم. لازم است بدانید که این دستگاه ها. به طور کلی در نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش به صورت شرکتی آماده ی عرضه می باشند. مزایای خرید شرکتی نسبت به سایر روش های خرید دیگر چیست؟ هنگامی که شما دستگاه های اچ پی را به صورت شرکتی تهیه می‌کنید. این دستگاه ها دارای یکسری خدمات متمایز و متفاوت می باشند. علاوه بر آن محصولات شرکتی با گارانتی معتبر نمایندگی HP و قطعات و مواد مصرفی اورجینال خدمت کاربران ارائه داده می شود. شما می توانید جهت خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش همراه باشید.

 

اما در ارتباط با سایر مشخصات فنی این دستگاه باید بگوییم که HP T770 دارای 6 رنگ کارتریج جوهرافشان در طیف های فیروزه ای ، ارغوانی ، طوسی ، مشکی مات ، مشکی و زرد می باشد.  همچنین T770 ، 3 هد برای 6 کارتریج جوهر افشان قرار داده است. رابط های این دستگاه شامل یک پورت شبکه و یک پورت USB می باشد. رزولوشن چاپ این دستگاه توسط نمایندگی رسمی 2400*1200 محاسبه شده است. حال شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با designjet اچ پی سری T770 و مجموعه ی پلاتر های عریض،  با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش اچ پی همراه شوید.

 

نمایندگی دیزاین جت های اچ پی

🔔 اولین نفر باشید!!!
بدون نگرانی و محدودیتی سوال خود را بپرسید...
The comments are closed.